Na stadionie Stadion Górnik dnia 2021-09-12 16:00 odbyło się spotkanie Górnik Polkowice vs Odra Opole - 1-1

Górnik Polkowice vs Odra Opole, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice a Odra Opole wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-09-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Górnik Polkowice a Odra Opole.

Gole strzelali: K. Nowak 21' 0-1 J. Ratajczak 87' 1-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Szmyt 4' J. Ratajczak 85'

Żółte kartki Odra Opole: T. Mikinic 18' P. Zemlo 43' M. Marzec 50' M. Trojak 79'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Odra Opole zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i GKS Katowice.

Liczni fani śledzą bardzo ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy jak K. Szmyt T. Mikinic często zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że mecze nie są warte uwagi. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, spektakularne gole czy asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Górnik Polkowice i Odra Opole z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.