Spotkanie Górnik Polkowice kontra Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 2-2

Dnia 2021-09-16 18:30 na stadionie Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice a Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: K. Szmyt 50' 1-0 W. Reiman 59' 1-1 M. Fundambu 68' 1-2 M. Piątkowski 74' 2-2

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 31' M. Szuszkiewicz 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. J. Bwanga 20' P. Pyrdol 37'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i GKS Katowice.

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo M. Biernat S. J. Bwanga nieraz zapewniły swoim wiernym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, wspaniałe bramki i asysty dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nas nudzą. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać spotkania sportowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Górnik Polkowice oraz Stomil Olsztyn i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.