Spotkanie Jastrzębie - Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-1

W dniu 2021-10-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Jastrzębie a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jastrzębie a Górnik Polkowice wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: D. Rumin 10' 1-0 D. Rumin 12' 2-0 J. Sypek 58' 2-1 D. Rumin 59' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: M. Bojdys 24'

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 69' D. Krakowski 83'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 42'

Główny sędzia meczu - L. Kuźma. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Jastrzębie zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz GKS Katowice natomiast Górnik Polkowice z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Dzisiaj wielu fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak M. Bojdys B. Zoladz częstokroć zapewniły wyborowym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się nader nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to spotkania nudne. Ustawicznie obserwujemy idealne gole oraz asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Jastrzębie i Górnik Polkowice w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.