Spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice oraz Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Górnik

W dniu 2021-10-20 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Górnik Polkowice oraz Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: E. Čikoš 90' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Opalacz 18'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 57' E. Thiakane 71'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu to P. Urban. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn.

Wielu fanów śledzi starcia ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak M. Opalacz K. Stepien niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Regularnie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, spektakularne gole czy asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się, że spotkania męczą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Górnik Polkowice i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.