Spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice i Korona Kielce zakończone wynikiem 2-2 dnia 2021-10-23 10:40 na stadionie Stadion Górnik

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Polkowice i Korona Kielce zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-10-23 10:40 na stadionie Stadion Górnik odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Korona Kielce.

Gole strzelali: M. Piątkowski 45' 1-0 A. Danek 74' 1-1 J. Podgórski 83' 1-2 K. Szmyt 90' 2-2

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 27' M. Magdziak 86'

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 32' M. Szpakowski 40' M. Koj 67' Z. Petrovic 71' M. Lewandowski 88' P. Malarczyk 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Piatkowski 77'

Czerwone kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 90'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Polkowice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Korona Kielce zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i GKS Katowice.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. B. Zoladz P. Malarczyk raz za razem zapewniły wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy graczami bywają zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż są to widowiska nużące. Regularnie zdarzają się nieczyste faule, przepiękne asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Górnik Polkowice i Korona Kielce i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.