Mecz pomiędzy ŁKS Łódź oraz Górnik Polkowice na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2021-10-30 18:30 - 1-1

ŁKS Łódź vs Górnik Polkowice, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-10-30 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Rygaard 31' 1-0 K. Wacławczyk 74' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Dominguez 45' R. Pirulo 49' O. Koprowski 54' M. Wolski 61'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Bancewicz 27' B. Zoladz 35' B. Zoladz 71'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 71'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Chrobry Głogów a Górnik Polkowice podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które startują w lidze I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak A. Dominguez M. Bancewicz częstokroć zapewniły wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż spotkania nie są interesujące. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty czy bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz Górnik Polkowice w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.