Dnia 2021-11-07 17:00 na stadionie Stadion Stal miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów kontra Górnik Polkowice zakończone wynikiem 0-0

W dniu 2021-11-07 17:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Resovia Rzeszów a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Resovia Rzeszów oraz Górnik Polkowice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 12'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 28' K. Fryzowicz 37' M. Szuszkiewicz 55' E. Sobkow 76' M. Palaszewski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Gvozdenovic 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów śledzi fascynujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo A. Komor A. Purzycki nieprzerwanie serwują wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Interesujące zmagania między piłkarzami okazują się nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to mecze usypiające. Wielokrotnie natrafiamy na ostre faule, idealne asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Resovia Rzeszów oraz Górnik Polkowice i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Stal.