Spotkanie pomiędzy Miedz Legnica oraz Górnik Polkowice na stadionie Stadion im. Orła Białego dnia 2021-11-15 17:00 - końcowy wynik 3-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica a Górnik Polkowice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-11-15 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Miedz Legnica a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: K. Zapolnik 51' 1-0 M. Dominguez 61' 2-0 M. Szuszkiewicz 67' 2-1 Bruno Garcia 87' 3-1

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 50' N. Mijuskovic 74'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 32' K. Waclawczyk 42' M. Opalacz 48'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Bardzo często wielu fanów śledzi fascynujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Garuch A. Purzycki nierzadko zapewniły wspaniałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Regularnie natrafiamy na wspaniałe bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się zajadłe, nie często okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Miedz Legnica i Górnik Polkowice jak ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.