Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Górnik Polkowice zakończony wynikiem 1-1 dnia 2021-11-28 14:00

Sandecja Nowy Sącz kontra Górnik Polkowice, wynik 1-1. W dniu 2021-11-28 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Górnik Polkowice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: D. Chmiel 28' 1-0 M. Piątkowski 51' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Janicki 67' S. Rudol 80' E. Maissa Fall 90' D. Sovsic 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Palaszewski 49' B. Zoladz 78' D. Krakowski 85'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Mnóstwo fanów śledzi ciekawe poczynania w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi R. Janicki M. Palaszewski często sprawiają kapitalnym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często bywa, iż są to zmagania statyczne. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Polkowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.