Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Arka Gdynia i Górnik Polkowice - wynik 2-0

Arka Gdynia kontra Górnik Polkowice 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arka Gdynia i Górnik Polkowice wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-03-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się Arka Gdynia i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: A. Deja 23' 1-0 M. Dobrotka 69' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 9'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 48'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Arka Gdynia stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Odra Opole.

Fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo A. Deja M. Szuszkiewicz często zagwarantowały kapitalnym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to mecze drętwe. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Arka Gdynia i Górnik Polkowice z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.