Dnia 2022-03-13 17:00 odbyło się spotkanie Górnik Polkowice - Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-0

W dniu 2022-03-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Górnik Polkowice a Widzew Łódź.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice a Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 32' R. Karmelita 57' M. Piatkowski 58' M. Bojdys 65' M. Szuszkiewicz 75' M. Opalacz 85' M. Bojdys 87' E. Sobkow 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Lipski 45' M. Kreuzriegler 56'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Bojdys 87'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Wielu fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak A. Purzycki P. Lipski raz za razem gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie zdarzają się widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze statyczne. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Górnik Polkowice i Widzew Łódź jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion GOS.