Mecz pomiędzy Odra Opole oraz Górnik Polkowice zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-04-06 16:00 na stadionie Stadion Miejski

Odra Opole vs Górnik Polkowice, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Odra Opole i Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-04-06 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: T. Mikinič 18' 1-0 M. Piątkowski 90' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 69' M. Kaminski 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 29' A. Kozubal 34' M. Szuszkiewicz 82' A. Hafez 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Kiełczewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Odra Opole zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice natomiast Górnik Polkowice podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Bardzo często wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. D. Czaplinski D. Radziemski często zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Odra Opole i Górnik Polkowice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.