Mecz SKRA Częstochowa vs Górnik Polkowice, wynik 2-2

SKRA Częstochowa vs Górnik Polkowice 2-2. W dniu 2022-04-16 13:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: K. Ropski 27' 1-0 M. Biernat 62' 1-1 K. Ropski 76' 2-1 M. Bojdys 89' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Burman 5' A. Olejnik 79'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 3' M. Bojdys 47' D. Radziemski 87'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Górnik Polkowice z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo B. Burman M. Szuszkiewicz częstokroć zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, efektowne asysty oraz bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy graczami okazują się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że potyczki nudzą kibica. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich,oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich popularnych zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Górnik Polkowice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion GKS-u.