Korona Kielce - Górnik Polkowice, wynik meczu - 2-1

Korona Kielce - Górnik Polkowice zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce i Górnik Polkowice zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-04-30 16:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Korona Kielce a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: R. Gegedosh 33' 0-1 Roberto Corral 53' 1-1 M. Szpakowski 90' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 41' J. Podgorski 50' K. Petrov 78'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Hafez 45' A. Purzycki 46' A. Purzycki 56' R. Gegedosh 67'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 56'

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi P. Malarczyk A. Hafez niejednokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty oraz bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż są to mecze drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Korona Kielce i Górnik Polkowice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.