Górnik Polkowice kontra ŁKS Łódź, wynik spotkania: 0-2

Górnik Polkowice kontra ŁKS Łódź, wynik 0-2. W dniu 2022-05-08 13:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Górnik Polkowice a ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Polkowice a ŁKS Łódź wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: R. Pirulo 14' 0-1 R. Pirulo 77' 0-2 B. Szeliga

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Kozubal 13' M. Piatkowski 17' M. Biernat 47' K. Fryzowicz 55'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Radaszkiewicz 28' M. Wolski 75' J. Moreno 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Odra Opole. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak A. Kozubal M. Radaszkiewicz częstokroć zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Interesujące walki między drużynami ligowymi zdarzają się bardzo zajadłe, rzadko okazuje się, iż są to potyczki drętwe. Natrafiamy na przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Górnik Polkowice i ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.