Dnia 2022-05-22 10:40 miał miejsce mecz Górnik Polkowice vs Miedz Legnica - 0-1

Górnik Polkowice vs Miedz Legnica 0-1. W dniu 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Górnik Polkowice a Miedz Legnica.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice a Miedz Legnica zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: M. Lehaire 33' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 41' M. Biernat 65' A. Hafez 71' A. Kozubal 72'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 6' F. Balcewicz 52' R. Hoogenhout 66' M. Lehaire 67'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Polkowice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz a Miedz Legnica podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ciekawe starcia w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Szuszkiewicz M. Garuch systematycznie gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. Natrafiamy na bezwzględne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe bramki czy asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Górnik Polkowice i Miedz Legnica z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.