Mecz Jastrzębie kontra Górnik Polkowice zakończony wynikiem 0-2

Jastrzębie kontra Górnik Polkowice, wynik 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie a Górnik Polkowice zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-07-24 17:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki - 2 pomiędzy Jastrzębie a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: D. Burka 9' 0-1 M. Idzik 18' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: G. Drazik 57'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Slawek 6' M. Idzik 26' K. Fryzowicz 59' D. Pisarek 72'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia meczu to S. Łężny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Jastrzębie zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Motor Lublin. Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą ciekawe potyczki ligi II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi G. Drazik M. Slawek raz za razem sprawiają kapitalnym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu widowisku. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że mecze męczą kibica. Gorąco zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Jastrzębie oraz Górnik Polkowice oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.