Mecz pomiędzy Górnik Polkowice i Motor Lublin zakończony wynikiem 2-0 dnia 2022-07-30 16:00

Górnik Polkowice vs Motor Lublin 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Polkowice i Motor Lublin wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-07-30 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz futbolowy ligi II Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Górnik Polkowice a Motor Lublin.

Gole strzelali: A. Hafez 36' 1-0 S. Kiebzak 86' 2-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Burka 8' S. Kiebzak 32' K. Fryzowicz 76'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 44' E. Yohannes Kahsay 73'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Motor Lublin z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak D. Burka P. Kusinski nierzadko zaserwowały swoim fanom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa, że widowiska nudzą. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Górnik Polkowice i Motor Lublin i ich udział w II Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.