Spotkanie Stomil Olsztyn vs Górnik Polkowice na stadionie Stadion OSiR: 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn a Górnik Polkowice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-08-13 14:30 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 6. Zmierzyły się Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: A. Hafez 23' 0-1 J. Tecław 59' 1-1 J. Tecław 87' 2-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Krawczun 3' S. Szypulski 60' J. Madrzyk 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: J. Ratajczak 41' D. Makuch 60' F. Baranowski 76' K. Fryzowicz 85'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Chrobry Głogów natomiast Górnik Polkowice z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak H. Krawczun J. Ratajczak wielokrotnie zapewniają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele niesamowitych wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Udział takich legendarnych drużyn jak Stomil Olsztyn i Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR.