Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław II, wynik spotkania: 1-3

W dniu 2022-08-20 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Polkowice a Śląsk Wrocław II zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: H. Muszynski 2' 0-1 A. Hafez 17' 1-1 P. Bargiel 49' 1-2 P. Bargiel 90' 1-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Gosciniarek 1' R. Karmelita 30' A. Hafez 41' K. Fryzowicz 52'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Lewkot 11' O. Wypart 16' S. Krocz 27' H. Muszynski 67' L. Bejger 76'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II podejmie Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi K. Gosciniarek S. Lewkot stale gwarantują swoim wiernym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami z ligi okazują się zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż potyczki nas nudzą. Ustawicznie zdarzają się widowiskowe bramki i asysty, brutalne sytuacje z faulem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi II Liga - East i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Górnik Polkowice oraz Śląsk Wrocław II jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.