Dnia 2022-09-03 16:00 miało miejsce spotkanie Górnik Polkowice - Lech Poznań II zakończone wynikiem 3-3

Górnik Polkowice - Lech Poznań II wynik meczu 3-3. W dniu 2022-09-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice oraz Lech Poznań II.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Polkowice a Lech Poznań II zakończyła się wynikiem 2-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: P. Gogol 2' 0-1 M. Czekala 35' 0-2 D. Pisarek 38' 1-2 J. Ratajczak 43' 2-2 D. Burka 66' 3-2 K. Sanocki 70' 3-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: J. Ratajczak 14' T. Kolbon 53' R. Karmelita 55' K. Poczwardowski 63' M. Idzik 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: P. Olejnik 20' N. Paclawski 30' A. Laskowski 51' P. Gogol 62' M. Dziuba 78'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Lech Poznań II z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce.

Kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak J. Ratajczak P. Olejnik nieustannie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że potyczki męczą. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne faule, wyśmienite bramki oraz asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Górnik Polkowice i Lech Poznań II w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.