Wisła Puławy kontra Górnik Polkowice, wynik meczu: 0-0

Dnia 2022-09-10 15:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się Wisła Puławy oraz Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisła Puławy a Górnik Polkowice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisła Puławy:

Żółte kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia meczu to P. Idzik. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisła Puławy stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca.

Dzisiaj oddani kibice z dużym zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, idealne asysty i gole, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, iż spotkania nas męczą. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Wisła Puławy i Górnik Polkowice z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR.