Spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice oraz Radunia Stężyca na obiekcie Stadion Górnik - wynik 0-1

Górnik Polkowice - Radunia Stężyca, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Górnik Polkowice a Radunia Stężyca wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-10-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Górnik Polkowice oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: J. Letniowski 89' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Makuch 21' M. Magdziak 25' D. Makuch 28' T. Kolbon 32' M. Idzik 42' A. Hafez 66' R. Carmelite 88'

Żółte kartki Radunia Stężyca: C. Sauczek 26' J. Letniowski 48' D. Bashlay 67' J. Straus 80'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Makuch 28'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Polkowice zmierzy się już z Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Lechia Gdansk.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Składające się z utalentowanych napastników i obrońców piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak D. Makuch C. Sauczek wielokrotnie serwują fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami okazują się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania statyczne. Obserwujemy przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Górnik Polkowice i Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.