Olimpia Elbląg vs Górnik Polkowice, wynik spotkania 0-1

Olimpia Elbląg vs Górnik Polkowice wynik 0-1. W dniu 2022-07-17 15:00 na obiekcie sportowym Boisko piłkarskie główne Stanisława Moniuszki odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 1 pomiędzy Olimpia Elbląg a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Olimpia Elbląg a Górnik Polkowice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: A. Hafez 44' 0-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Rajch 4' L. Sarnowski 45'

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 45' T. Kolbon 45' D. Makuch 45' S. Kiebzak 60'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Olimpia Elbląg zmierzy się już z Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak M. Rajch K. Fryzowicz nieustannie zapewniają pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że potyczki nie są warte uwagi. Zdarzają się przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych orazoglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Olimpia Elbląg oraz Górnik Polkowice jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Boisko piłkarskie główne Stanisława Moniuszki.