Kotwica Kołobrzeg - Górnik Polkowice, wynik spotkania 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Kotwica Kołobrzeg oraz Górnik Polkowice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-10-08 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: D. Kostkowski 73' 1-0

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: D. Kostkowski 18' J. Soljic 82' P. Witasik 87'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Gajda 44' M. Magdziak 61' D. Pisarek 90' M. Bojdys 90'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Kotwica Kołobrzeg stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi D. Kostkowski M. Gajda wielokrotnie gwarantują kapitalnym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Potyczki między piłkarzami z ligi są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. Wielokrotnie zdarzają się przepiękne gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem dodające smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Kotwica Kołobrzeg oraz Górnik Polkowice jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.