Mecz Górnik Polkowice - Zagłębie Lubin II, wynik 1-0

Górnik Polkowice - Zagłębie Lubin II 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice a Zagłębie Lubin II wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-10-15 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice oraz Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: S. Kiebzak 89' 1-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 8' K. Poczwardowski 27' J. Ratajczak 45' R. Karmelita 80' M. Idzik 84'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: M. Posmyk 12' M. Kizyma 52' O. Slawinski 62' D. Pakulski 88'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Główny arbiter meczu to M. Pelka. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Górnik Polkowice stawi czoła Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Olimpia Elbląg natomiast Zagłębie Lubin II zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce.

Fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak K. Fryzowicz M. Posmyk nierzadko zapewniły wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, niezwykłe gole czy asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zażarte, bardzo rzadko zdarza się, iż zmagania nudzą fana. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Górnik Polkowice i Zagłębie Lubin II jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Górnik.