Górnik Polkowice vs Garbarnia Kraków, wynik spotkania: 2-1

Górnik Polkowice vs Garbarnia Kraków, wynik 2-1. W dniu 2022-10-29 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Garbarnia Kraków.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice i Garbarnia Kraków zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: R. Karmelita 9' 1-0 P. Mularczyk 44' 1-1 A. Hafez 60' 2-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 56' D. Pisarek 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 31' D. Nakrosius 52'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Piszczelok. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków podejmie Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki ligi II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak K. Fryzowicz M. Bartkow nieprzerwanie serwują kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne faule, idealnie wyliczone gole czy asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nudzą. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iprzeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich znanych zespołów jak Górnik Polkowice i Garbarnia Kraków z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.