Mecz Górnik Polkowice vs Kalisz dnia 2023-03-05 11:30 - 1-3

Dnia 2023-03-05 11:30 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Górnik Polkowice a Kalisz.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Polkowice a Kalisz wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: K. Lipkowski 28' 0-1 P. Giel 59' 0-2 N. Zawistowski 65' 0-3 A. Piech 77' 1-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: E. Bilokin 9' K. Krasa 18' D. Makuch 57' R. Karmelita 63' A. Piech 90'

Żółte kartki Kalisz: F. Kendzia 22'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia meczu - . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Kalisz podejmie Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Pogoń Siedlce.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą starcia, które startują w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak E. Bilokin F. Kendzia raz za razem sprawiają własnym wiernym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych emocji. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zażarte, rzadko okazuje się, że są to potyczki usypiające. Często zdarzają się wyśmienite gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Górnik Polkowice oraz Kalisz z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Górnik.