Pogoń Siedlce vs Górnik Polkowice, wynik spotkania - 3-2

Pogoń Siedlce vs Górnik Polkowice 3-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2023-03-11 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 22 pomiędzy Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: R. Karmelita 29' 0-1 D. Nowak 35' 1-1 D. Nowak 49' 2-1 D. Nowak 53' 3-1 M. Czarny 80' 3-2

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Nowak 26' K. Wlodyka 59' M. Majewski 88' E. Dzieciol 90' M. Kikolski 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Krasa 23' M. Czarny 48' A. Piech 58' D. Makuch 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Jastrzębie natomiast Górnik Polkowice podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

Wierni kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo D. Nowak K. Krasa często sprawiają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na ostre faule, widowiskowe asysty oraz bramki, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania statyczne. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Pogoń Siedlce i Górnik Polkowice oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ROSRRiT.