Mecz między Górnik Polkowice i Znicz Pruszków zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Stadion Górnik dnia 2023-04-01 11:00

W dniu 2023-04-01 11:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Znicz Pruszków.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Polkowice a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: M. Firlej 31' 0-1 M. Firlej D. Barnowski 41' 0-2 K. Wingralek 44' 0-3 D. Yukhymovych 47' 1-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Krasa 79'

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 27' J. Wojcicki 50' D. Yukhymovych 52'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów piłki nożnej z zapałem śledzi starcia w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak K. Krasa S. Nagamatsu nieprzerwanie sprawiają kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami okazują się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Wielokrotnie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Górnik Polkowice oraz Znicz Pruszków oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.