Lech Poznań II - Górnik Polkowice, wynik meczu - 2-2

Lech Poznań II - Górnik Polkowice, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznań II a Górnik Polkowice wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-04-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznań II oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: S. Pawłowski 31' 1-0 M. Piątkowski 33' 1-1 S. Pawłowski 37' 2-1 A. Piech 86' 2-2

Żółte kartki Lech Poznań II: L. Splawski 78' B. Zoladz 85'

Żółte kartki Górnik Polkowice: J. Ratajczak 83'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania to F. Kaliszewski. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak L. Splawski J. Ratajczak raz za razem gwarantują fantastycznym sympatykom wiele emocji. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się, że zmagania nas nudzą. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Lech Poznań II i Górnik Polkowice w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.