Mecz Górnik Polkowice vs Polonia Warszawa, wynik 2-0

Górnik Polkowice vs Polonia Warszawa 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice oraz Polonia Warszawa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-05-26 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 33 pomiędzy Górnik Polkowice a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: M. Magdziak 53' 1-0 M. Magdziak 67' 2-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Krasa 33'

Żółte kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny arbiter meczu - P. Dziopak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz natomiast Polonia Warszawa z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. K. Krasa raz za razem gwarantują wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż zmagania nie są interesujące. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy gole, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Górnik Polkowice oraz Polonia Warszawa jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.