Mecz Kalisz vs ŁKS Łódź II zakończony wynikiem 2-1

Kalisz vs ŁKS Łódź II, wynik spotkania 2-1

W ostatniej kolejce II ligi - East doszło do emocjonującego starcia pomiędzy zespołami Kalisz i ŁKS Łódź II na Stadionie OSRiR. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Kalisza 2-1 nad ŁKS Łódź II. Mecz odbył się 3 dni temu, 8 marca 2024 roku o godzinie 17:00, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie 2-1 dla gospodarzy.]]>

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź II vs Stomil Olsztyn 2-0

Spotkanie ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn, wynik 2-0

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do starcia pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II oraz Stomil Olsztyn na Stadionie Miejskim LKS Łódź. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0. Spotkanie to odbyło się 7 dni temu, dokładnie 4 marca 2024 roku o godzinie 15:30.

Mecz pomiędzy Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II, wynik 1-0

Mecz Stal Stalowa Wola vs ŁKS Łódź II zakończony wynikiem 1-0

W sobotę, 23 lutego o godzinie 16:00, na boisku Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, drużyna Stali Stalowa Wola podejmowała ŁKS Łódź II w ramach 21. kolejki II ligi - East. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Stali Stalowa Wola, który utrzymał się do samej końcówki starcia. Oto krótkie sprawozdanie z tej emocjonującej rywalizacji.

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź II wynik 3-2

Dnia 2023-12-02 13:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź II zakończone wynikiem 3-2

W meczu II ligi - East pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź II, padł wynik 3-2 na korzyść gospodarzy. Spotkanie rozegrano 2 grudnia 2023 roku o godzinie 13:30 na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść ŁKS Łódź II.

Mecz ŁKS Łódź II vs Wisła Puławy, wynik 2-1

Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2023-11-26 16:30 miało miejsce spotkanie ŁKS Łódź II kontra Wisła Puławy zakończone wynikiem 2-1

Mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Wisłą Puławy zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Po wyrównanej pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały się dynamicznie w drugiej połowie, ale to ŁKS Łódź II wyszedł zwycięsko z boiska. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź, a wydarzenia te miały miejsce w ramach 19. kolejki II ligi - East.

ŁKS Łódź II kontra Pogoń Siedlce, wynik końcowy 1-2

Mecz ŁKS Łódź II kontra Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz

Dziś na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź II odbył się mecz pomiędzy ŁKS Łódź II a Pogonią Siedlce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Mecz należał do 18. kolejki II ligi - East i odbył się 20 listopada 2023 roku o godzinie 15:00.

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź II vs Wisła Puławy, wynik końcowy 2-1

Spotkanie ŁKS Łódź II - Wisła Puławy zakończone wynikiem 2-1

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II oraz Wisła Puławy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Po wyrównanej pierwszej połowie, to ŁKS Łódź II wyszło zwycięsko po bramkach zdobytych w drugiej połowie. Mecz odbył się na stadionie Miejskim LKS Łódź w ramach 19. kolejki II Ligi - East.

Mecz pomiędzy Jastrzębie vs ŁKS Łódź II, wynik 3-2

Na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-11-12 11:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Jastrzębie i ŁKS Łódź II zakończone wynikiem 3-2

W emocjonującym meczu II Ligi - East drużyna Jastrzębie pokonała ŁKS Łódź II wynikiem 3-2. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim, a jego termin to 12 listopada 2023 roku o godzinie 11:30. Już od pierwszej połowy obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a na przerwę Jastrzębie wyszło z prowadzeniem 2-1.

ŁKS Łódź II vs Zagłębie Lubin II, wynik 2-1

Spotkanie ŁKS Łódź II - Zagłębie Lubin II, wynik końcowy 2-1

W emocjonującym starciu drużyn II Ligi - East, ŁKS Łódź II podejmował na własnym boisku Zagłębie Lubin II. Spotkanie, które odbyło się 6 listopada 2023 roku o godzinie 17:15 na Stadionie Miejskim LKS Łódź, dostarczyło kibicom wiele wrażeń. Obie ekipy zaprezentowały się z determinacją, a ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa, pokonując rywali rezultatem 2-1. Już na przerwie prowadzili 1-0, a po wznowieniu gry potwierdzili swoją przewagę zdobywając drugiego gola. Zagłębie Lubin II starało się odrobić straty i zdołało zdobyć kontaktowego gola, lecz nie wystarczyło to na przywrócenie równowagi na boisku. ŁKS Łódź II zasłużenie odniosło zwycięstwo, pozostając w walce o czołowe miejsca w tabeli.

Mecz pomiędzy Radunia Stężyca vs ŁKS Łódź II, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Radunia Stężyca vs ŁKS Łódź II zakończone wynikiem 0-0

W emocjonującym meczu II Ligi - East drużyna Radunii Stężyca podejmowała ŁKS Łódź II na Gminnym Stadionie Sportowym. Pomimo zaciętej rywalizacji, żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika, co zaowocowało bezbramkowym remisem. W wyniku tego spotkania, oba zespoły podzielą się punktami. Mecz rozegrany został w dniu 29 października 2023 roku o godzinie 12:25.

Mecz Olimpia Grudziądz - ŁKS Łódź II 1-1

Olimpia Grudziądz kontra ŁKS Łódź II, wynik meczu - 1-1

W meczu 13. kolejki II Ligi - East doszło do spotkania pomiędzy drużynami Olimpia Grudziądz i ŁKS Łódź II. Mecz, rozgrywany na stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego, zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny zdobyły po jednym golu, który padł jeszcze przed przerwą. Arbitrem tego spotkania był K. Wójcik.

Mecz ŁKS Łódź II - Kotwica Kołobrzeg, wynik 2-3

Spotkanie ŁKS Łódź II - Kotwica Kołobrzeg, wynik 2-3

Niepowtarzalne emocje i walka do ostatniego gwizdka - tak w skrócie można opisać spotkanie pomiędzy zespołami ŁKS Łódź II i Kotwica Kołobrzeg w ramach 12. kolejki II Ligi - East. Na Stadionie Miejskim LKS Łódź, dnia 2023-10-06 o godz. 16:00, kibice byli świadkami prawdziwej piłkarskiej dramy. Mecz, który zapisał się w pamięci każdego prawdziwego fana futbolu, zakończył się wynikiem 2-3. Pomimo prowadzenia 1-2 na przerwę, ŁKS Łódź II nie zdołał utrzymać przewagi, ulegając na własnym terenie. Sędzią spotkania był M.Jenda, który doskonale pilnował porządku na boisku. Kliknij tutaj, aby przeczytać pełne sprawozdanie z tego ekscytującego starcia.