Spotkanie ŁKS Łódź II kontra Hutnik Kraków zakończone wynikiem 0-0

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyna ŁKS Łódź II zmierzyła się z zespołem Hutnik Kraków na Stadionie Miejskim LKS Łódź. Mecz zakończył się remisem 0-0, a obie drużyny nie potrafiły pokonać się nawzajem ani razu. Spotkanie to miało miejsce 15 dni temu, 18 marca o godzinie 17:15, a pomimo starań żadna z ekip nie zdołała zdobyć bramki ani przed przerwą, ani po niej.

Relacja z meczu piłki nożnej: ŁKS Łódź II vs Hutnik Kraków

Dziś, na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź, odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużyną gospodarzy - ŁKS Łódź II, a gośćmi z Hutnika Kraków. Mecz zakończył się remisem 0-0, choć emocji i akcji pod bramkami nie brakowało.

Od pierwszego gwizdka sędziego P. Horożanieckiego obie drużyny ruszyły do walki z determinacją. Pomimo starań zawodników, pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Zarówno gospodarze, jak i goście, mieli okazje, ale skuteczna gra bramkarzy oraz napięta obrona nie pozwoliły na zmianę wyniku do przerwy.

Po wznowieniu gry w drugiej połowie, tempo spotkania sięgnęło zenitu. Zawodnicy obu drużyn starali się przeważać, ale żaden z nich nie potrafił pokonać bramkarza rywali. Mimo licznych strzałów i akcji, piłka nie znalazła drogi do siatki, co jednak nie oznaczało braku emocji.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W pierwszej połowie żółtą kartkę otrzymał zawodnik Hutnika Kraków, P. Kielis, za faul w 17. minucie. Gospodarze odpowiedzieli pod koniec pierwszej połowy, gdy żółtą kartkę zobaczył J. Radzinski w 45. minucie. Kolejne kartki dla ŁKS Łódź II to A. Slezak w 62. minucie. Goście również byli aktywni w otrzymywaniu kartek - M. Urbanczyk w 34. minucie, F. Jania w 60. minucie oraz S. Chmiel w 85. minucie. Mimo nerwowej atmosfery na boisku, żadna drużyna nie straciła zawodnika na czerwoną kartkę.

Po pełnych zaangażowania 90 minutach, sędzia główny P. Horożaniecki zakończył mecz remisem 0-0. Obie drużyny mogą być zadowolone z walki i determinacji, jaką pokazały na boisku.

ŁKS Łódź II zmierzy się kolejno z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Lechem Poznań II. Natomiast dla Hutnika Kraków kolejne starcia to Stomil Olsztyn, Kalisz oraz Chojniczanka Chojnice. Zapowiada się emocjonujące spotkania w II Lidze - East.