Kalisz vs ŁKS Łódź II, wynik spotkania 2-1

W ostatniej kolejce II ligi - East doszło do emocjonującego starcia pomiędzy zespołami Kalisz i ŁKS Łódź II na Stadionie OSRiR. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Kalisza 2-1 nad ŁKS Łódź II. Mecz odbył się 3 dni temu, 8 marca 2024 roku o godzinie 17:00, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie 2-1 dla gospodarzy.]]>

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Kalisz a ŁKS Łódź II

Zapraszamy na relację z emocjonującego spotkania piłkarskiego, które odbyło się na Stadionie OSRiR pomiędzy drużynami Kalisz i ŁKS Łódź II. Mecz należał do 23. kolejki II Ligi - East i przyniósł wiele niezapomnianych momentów.

Sędzia główny Fransiszek Kaliszewski poprowadził to zacięte starcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie kibiców obu drużyn.

Pierwsza połowa nie rozczarowała, a już w 20. minucie J. Kuźma z ŁKS Łódź II wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik na korzyść gości.

Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, bo już w 28. minucie H. Sobol doprowadził do wyrównania, a następnie w 37. minucie ponownie był skuteczny i zapewnił swojej drużynie prowadzenie 2-1.

Druga połowa również była pełna emocji, a obie drużyny starały się zdobyć kolejne bramki. Żółte kartki były rozdawane - A. Slezak i J. Kuźma z ŁKS Łódź II otrzymali kartki w kolejnych minutach, co świadczyło o zacieklej walce na boisku.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść drużyny Kalisz, co wywołało ogromną radość wśród miejscowych kibiców. Mecz był pełen zwrotów akcji i dynamicznej gry, a gol H. Sobola na wagę zwycięstwa był niezapomnianym momentem dla wszystkich obecnych na stadionie.

Następne mecze odbędą się dla Kalisz z Jastrzębiem, Stalą Stalowa Wolą oraz Stomilem Olsztyn, natomiast ŁKS Łódź II zmierzy się z Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz oraz Polonią Bytom.