Dnia 2023-12-02 13:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź II zakończone wynikiem 3-2

W meczu II ligi - East pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź II, padł wynik 3-2 na korzyść gospodarzy. Spotkanie rozegrano 2 grudnia 2023 roku o godzinie 13:30 na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść ŁKS Łódź II.

Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź II

W meczu 20. kolejki II Ligi - East drużyna Chojniczanka Chojnice podejmowała ŁKS Łódź II na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Spotkanie odbyło się 2 grudnia 2023 roku o godzinie 13:30. Sędzią głównym był Szymon Lizak. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla gospodarzy.

Sprawozdanie z meczu

Zawodnicy obu drużyn rozpoczęli mecz w dynamicznym tempie, starając się przejąć inicjatywę w środku boiska. Mimo zaciętej walki, to goście z ŁKS Łódź II jako pierwsi znaleźli drogę do bramki. W 18. minucie meczu O. Slawinski strzelił gola, ustalając wynik na korzyść gości. Mimo determinacji, Chojniczanka Chojnice nie była w stanie odpowiedzieć w pierwszej połowie, a zespoły schodziły na przerwę przy wyniku 0-1 dla ŁKS Łódź II.

Druga połowa okazała się znacznie bardziej emocjonująca dla gospodarzy. W 49. minucie A. Pralat wyrównał wynik, a już cztery minuty później ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 2-1 dla Chojniczanki Chojnice. W 77. minucie to W. Szumilas podwyższył prowadzenie gospodarzy na 3-1. Mimo zdobycia kolejnego gola przez ŁKS Łódź II w 81. minucie przez O. Koprowskiego, to Chojniczanka Chojnice cieszyła się z pełnej puli punktów po zakończeniu meczu.

Spotkanie nie obyło się bez kartek - żółte kartki zostały pokazane zawodnikom obu drużyn, a w doliczonym czasie gry żółtą kartkę otrzymał również P. Kolesar z gospodarzy. Czerwone kartki nie zostały pokazane podczas tego meczu.

Po zwycięstwie nad ŁKS Łódź II, Chojniczanka Chojnice ma przed sobą kolejne wyzwania, mierząc się z drużynami Stal Stalowa Wola i Olimpia Grudziądz. Z kolei ŁKS Łódź II zmierzy się z zespołami Stomil Olsztyn, Kalisz i Spakenburg w nadchodzących spotkaniach.