Dnia 2022-03-20 14:00 na obiekcie Stadion OSiR miało miejsce spotkanie między Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice - końcowy wynik 0-4

Stomil Olsztyn kontra Górnik Polkowice zakończony wynikiem 0-4.

Pierwsza połowa meczu między Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-4.

W dniu 2022-03-20 14:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Piatkowski 45' 0-1 E. Sobkow 48' 0-2 M. Piatkowski E. Sobkow 63' 0-3 M. Biernat M. Piatkowski 90' 0-4 J. Ratajczak

Żółte kartki Stomil Olsztyn: T. Tymosiak 37' K. Lafrance 45' S. J. Bwanga 57' W. Reiman 65'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 22' A. Hafez 31'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Miedz Legnica a Górnik Polkowice z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

Kibice śledzą bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak T. Tymosiak M. Biernat wielokrotnie zapewniają kapitalnym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Zmagania między drużynami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania nas nudzą. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki dodające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSiR.