Mecz między ŁKS Łódź II i Lech Poznań II zakończony wynikiem 2-2 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz

W dniu 15 kwietnia 2024 roku na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź II odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Lech Poznań II. Po emocjonującej rywalizacji ostatecznie padł remis 2-2, pomimo tego, że na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 1-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 28. kolejki II Ligi - East.

Relacja z meczu: ŁKS Łódź II - Lech Poznań II

W sobotnie popołudnie na stadionie Miejskim LKS Łódź II odbyło się spotkanie pomiędzy gospodarzami, a drużyną Lech Poznań II. Mecz zapowiadał się emocjonująco, obie ekipy zmotywowane do walki o kolejne punkty w II Lidze - East.

Początek meczu nie zwiastował goli, ale to gospodarze otworzyli wynik już w 8. minucie. Aron Młynarczyk ustalił prowadzenie dla ŁKS Łódź II, obiecując dobry wynik na starcie.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0, Lech Poznań II musiał znaleźć sposób na odwrócenie losów meczu. W drugiej połowie przewaga gospodarzy została podkreślona bramką Łukasza Dynela w 65. minucie. 2-0 dla ŁKS Łódź II, kibice oszaleli z radości.

Jednak Lech Poznań II nie zamierzał się poddać. W 72. minucie Szymon Pawłowski zmniejszył straty, dając nadzieję drużynie gości na odwrócenie losów meczu. Napięcie rosło wśród zawodników i kibiców.

W końcówce meczu, w 88. minucie, znów Szymon Pawłowski okazał się bohaterem, strzelając drugiego gola dla Lech Poznań II i wyrównując wynik na 2-2. Emocje sięgały zenitu, a obie drużyny walczyły do ostatnich sekund.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2, obie drużyny mogą być zadowolone z punktu, chociaż pewnie obie miały nadzieję na pełną pulę.

Żółte kartki zostały rozdane obficie - gospodarze ŁKS Łódź II musieli uważać, aż czterech zawodników dostało kartki. Z kolei w drużynie Lech Poznań II dwóch graczy zostało ukaranych. Czerwone kartki nie zostały użyte przez sędziego, choć emocje były wysokie.

Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się równie interesująco. ŁKS Łódź II zmierzy się z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Radunią Stężyca, natomiast Lech Poznań II z Stomilem Olsztyn, Kaliszem i Hutnikiem Kraków. Kibice już teraz zacierają ręce na te starcia!