Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2023-11-26 16:30 miało miejsce spotkanie ŁKS Łódź II kontra Wisła Puławy zakończone wynikiem 2-1

Mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Wisłą Puławy zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Po wyrównanej pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały się dynamicznie w drugiej połowie, ale to ŁKS Łódź II wyszedł zwycięsko z boiska. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź, a wydarzenia te miały miejsce w ramach 19. kolejki II ligi - East.

Mecz pomiędzy drużynami: ŁKS Łódź II vs Wisła Puławy

W dniu 26 listopada 2023 roku o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim LKS Łódź odbył się mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II oraz Wisła Puławy w ramach 19. kolejki II Ligi - East.

Relacja z meczu

Początek spotkania nie przyniósł emocji podbramkowych, obie drużyny starały się budować swoje akcje, jednak żaden z zespołów nie zdołał przekuć swojej przewagi w bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 64. minucie meczu to gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą O. Koprowskiego, który skutecznie wykorzystał dogodną sytuację podbramkową. Mecz nabierał tempa, a emocje na trybunach sięgały zenitu.

Jednak radość kibiców ŁKS Łódź II była krótka, gdyż w 83. minucie K. Kargulewicz z Wisły Puławy wyrównał wynik, po skutecznym wykorzystaniu sytuacji bramkowej.

Niesamowite zakończenie meczu miało miejsce w 89. minucie, gdy O. Koprowski ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik meczu na 2-1 na korzyść gospodarzy.

Emocje po meczu nie opadały, a kibice ŁKS Łódź II świętowali cenne zwycięstwo ze swoimi ulubieńcami.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, sędzia był zmuszony pokazać kilka żółtych kartek zawodnikom obu drużyn, a w 66. minucie musiał ukarać zawodnika Wisły Puławy, M. Tkocza, czerwoną kartką. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy.

Następne mecze dla ŁKS Łódź II to starcia z Chojniczanką Chojnice, Stalą Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn. Natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Stalą Stalowa Wola, Stomilem Olsztyn oraz Kaliszem.