Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Górnik Polkowice zakończone wynikiem 5-0 dnia 2021-12-03 17:00 na stadionie Stadion Ludowy

Zaglebie Sosnowiec vs Górnik Polkowice, wynik 5-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2021-12-03 17:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: S. Sobczak 31' 1-0 S. Pawłowski 35' 2-0 S. Pawłowski 65' 3-0 Q. Seedorf 71' 4-0 Q. Seedorf 73' 5-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 61' W. Kaminski 79'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 44' B. Zoladz 54'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy jak D. Jonczy M. Biernat stale zapewniają kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami są zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to mecze drętwe. Zdarzają się nieczyste faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.