Dnia 2022-02-27 17:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów i Górnik Polkowice zakończone wynikiem 2-0

Chrobry Głogów vs Górnik Polkowice wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Chrobry Głogów oraz Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-27 17:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się Chrobry Głogów i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Lebedynski 7' 1-0 M. Rzuchowski 63' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 45' E. Pieczarka 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 38' D. Radziemski 60'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 60'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Stomil Olsztyn.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze jak M. Ziemann D. Radziemski nieraz zagwarantowały wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Stale obserwujemy widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nużące. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Chrobry Głogów oraz Górnik Polkowice i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.