Polonia Bytom - ŁKS Łódź II, wynik meczu 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Polonia Bytom a ŁKS Łódź II zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-09-17 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Edwarda Szymkowiaka odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Polonia Bytom a ŁKS Łódź II.

Gole strzelali: K. Ropski 23' 1-0 D. Budzik 73' 2-0 J. Labedzki 78' 2-1

Żółte kartki Polonia Bytom: N. Radkiewicz 27' F. Zagiel 47'

Żółte kartki ŁKS Łódź II: G. Glapka 6' A. Malachowski 38' Ricardo Goncalves 68'

Czerwone kartki Polonia Bytom:

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Polonia Bytom zmierzy się już z Stal Stalowa Wola, następne spotkania z drużynami Pogoń Szczecin II i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast ŁKS Łódź II zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Kotwica Kołobrzeg.

Kibice śledzą bardzo interesujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak N. Radkiewicz G. Glapka nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym sympatykom mnóstwo emocji. Ustawicznie trafiamy na efektowne bramki oraz asysty, bezlitosne faule zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że są to potyczki mało interesujące. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Polonia Bytom oraz ŁKS Łódź II oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Edwarda Szymkowiaka.