Mecz ŁKS Łódź II kontra Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz

Dziś na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź II odbył się mecz pomiędzy ŁKS Łódź II a Pogonią Siedlce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Mecz należał do 18. kolejki II ligi - East i odbył się 20 listopada 2023 roku o godzinie 15:00.

Emocjonujący mecz pomiędzy ŁKS Łódź II a Pogonią Siedlce na Stadionie Miejskim LKS Łódź

Zapraszamy do relacji z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Pogoń Siedlce, który odbył się 20 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim LKS Łódź. Sędzią głównym spotkania był P. Pazdecki.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0-0, jednak druga połowa przyniosła wiele emocji. W 51. minucie meczu J. Sinior otworzył wynik na korzyść gości, zdobywając pierwszego gola. Jednak niezwykła determinacja gospodarzy doprowadziła do wyrównania w 54. minucie za sprawą J. Zająca. Niestety, radość kibiców ŁKS Łódź II nie trwała długo, gdyż C. Demianiuk zdobył bramkę na korzyść Pogoni Siedlce w 65. minucie, ustalając wynik na 1-2.

Gospodarze mieli ciężki dzień, otrzymując aż 5 żółtych kartek, kolejno dla A. Slezaka, O. Koprowskiego, J. Kuzmy, L. Dynela oraz J. Zająca. Natomiast zawodnicy gości P. Misiak i P. Pyrdol również otrzymali żółte kartki w 84. i 88. minucie meczu.

Niestety, nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnej z drużyn. Mimo porażki, ŁKS Łódź II może być zadowolony z zaangażowania swoich zawodników i walki do samego końca. Kibice Pogoni Siedlce z kolei mogą cieszyć się z cennej wygranej wyjazdowej.

Następne mecze dla ŁKS Łódź II to starcia z Chojniczanką Chojnice, Stalą Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn. Natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Stalą Stalowa Wola, Stomilem Olsztyn oraz Kaliszem.