Spotkanie Podbeskidzie - Górnik Polkowice, wynik końcowy 4-0

Podbeskidzie - Górnik Polkowice 4-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2021-11-20 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Scalet 8' 1-0 M. Scalet 56' 2-0 K. Biliński 76' 3-0 T. Milašius 79' 4-0

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 86'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 21' B. Zoladz 32' M. Biernat 53' M. Magdziak 59'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 59'

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Górnik Polkowice zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak T. Milasius M. Magdziak systematycznie zapewniają wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż potyczki nudzą fana. Ustawicznie obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty oraz gole dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Podbeskidzie i Górnik Polkowice z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.