Mecz między Stomil Olsztyn i ŁKS Łódź II zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-08-20 14:00

Stomil Olsztyn kontra ŁKS Łódź II 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Stomil Olsztyn a ŁKS Łódź II zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-08-20 14:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Stomil Olsztyn a ŁKS Łódź II.

Gole strzelali: M. Lipien 64' 0-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: F. Laskowski 24' K. Zwir 69' L. Kuban 69' F. Wojcik 71'

Żółte kartki ŁKS Łódź II: J. Labedzki 34'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Stal Stalowa Wola, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz. Kolejno natomiast ŁKS Łódź II zmierzy się z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Sandecja Nowy Sącz.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak F. Laskowski J. Labedzki nieustannie gwarantują wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami okazują się zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że mecze męczą fana. Zdarzają się przepiękne gole oraz asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Stomil Olsztyn i ŁKS Łódź II z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion OSiR.