Spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice oraz Jastrzębie na stadionie Stadion Górnik - wynik końcowy 4-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2022-11-12 12:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19 pomiędzy Górnik Polkowice a Jastrzębie.

Gole strzelali: A. Piech 48' 1-0 A. Piech 81' 2-0 A. Piech 87' 3-0 B. Dyszy 90' 4-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 27' D. Burka 50' J. Ratajczak 58'

Żółte kartki Jastrzębie: B. Borun 45' P. Lech 69'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce natomiast Jastrzębie podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Siarka Tarnobrzeg.

Kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Magdziak B. Borun nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Często obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Górnik Polkowice i Jastrzębie i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.