Dnia 2023-05-12 15:00 miał miejsce mecz Górnik Polkowice kontra Kotwica Kołobrzeg: wynik końcowy 0-1

W dniu 2023-05-12 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Górnik Polkowice i Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice oraz Kotwica Kołobrzeg wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: M. Cywiński 58' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 26' M. Idzik 53' J. Kuzma 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: M. Kozajda 10' J. Bojas 65' M. Rakowski 82' G. Goncerz 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny sędzia spotkania to P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Górnik Polkowice zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi M. Magdziak M. Kozajda niejednokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy nieczyste faule, spektakularne gole czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nas męczą. Zachęcamy każdego z fanów, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Polkowice oraz Kotwica Kołobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.