Mecz Zagłębie Lubin II - Górnik Polkowice, wynik 1-1

Dnia 2023-05-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu między Zagłębie Lubin II a Górnik Polkowice zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Piątkowski 32' 0-1 D. Pakulski 73' 1-1

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: M. Kizyma 76' F. Kocaba 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Burka 5' A. Piech 49' D. Burka 72' K. Krasa 90' M. Czarny 90'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II: K. Lepczynski 45'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Burka 72'

Główny sędzia meczu - S. Lizak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Zagłębie Lubin II stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Polonia Warszawa a Górnik Polkowice z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące potyczki ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. M. Kizyma D. Burka stale serwują pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne bramki oraz asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Interesujące zmagania między piłkarzami z ligi okazują się nader zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to spotkania statyczne. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Zagłębie Lubin II oraz Górnik Polkowice z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.