Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz miał miejsce mecz pomiędzy ŁKS Łódź II i Kalisz zakończony wynikiem 3-0

ŁKS Łódź II kontra Kalisz zakończony wynikiem 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź II oraz Kalisz wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2023-08-27 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy ŁKS Łódź II a Kalisz.

Gole strzelali: K. Ibe-Torti 14' 1-0 A. Ślęzak 45' 2-0 O. Koprowski 78' 3-0

Żółte kartki ŁKS Łódź II: A. Slezak 40' P. Janczukowicz 64' M. Bakowicz 89'

Żółte kartki Kalisz:

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny arbiter spotkania - R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź II zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Polonia Bytom. Kolejno natomiast Kalisz z Stal Stalowa Wola. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Chojniczanka Chojnice.

Liczni fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. A. Slezak często serwują wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż zmagania nudzą. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. ŁKS Łódź II oraz Kalisz i ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.