Górnik Polkowice vs Tychy 71, wynik meczu - 0-1

Górnik Polkowice vs Tychy 71, wynik 0-1. W dniu 2021-09-24 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Górnik Polkowice a Tychy 71.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Polkowice oraz Tychy 71 zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: L. Grzeszczyk 43' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 34' M. Bancewicz 53' M. Biernat 88'

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 86'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Tychy 71: B. Biel 68'

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Polkowice zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z KSZO 1929. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. A. Purzycki N. Nedic systematycznie zapewniają wspaniałym kibicom wiele niesamowitych emocji. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nader zagorzałe, rzadko zdarza się, iż spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Górnik Polkowice oraz Tychy 71 jak ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.